Blog

marka sizsiniz

Moda Üreten Seçkin Markalar Arasında Yerinizi Alın.

10. yılımızda misyon hedefimizi gerçekleştiriyoruz.

  “Marka Sizsiniz” projesi ile sizi marka yapıyoruz.

10 Soruda Marka Sizsiniz ?


1. Marka Sizsiniz Nedir?


Marka Sizsiniz w.o.o.d – tshirt ün Sizin markanızla Size özel toptan tişört üretim projesidir.Yukarı Git ▲


2. Kimler Faydalanabilir?


Tişört üretmek, satmak isteyen isteyen herkes için üretim yapabiliriz.

 Markası olan ama üreticisi olmayan yada üreticisini değiştirmek isteyen bir tişört markası olabilirsiniz.

İnternet üzerinden satış yapmak isteyen ve hiç tecrübesi olmayan bir girişimci olabilirsiniz.

Mağazasında kendi markası ile hayalinde ki tişörtü üretip satmak isteyen bir işyeri sahibi olabilirsiniz.Yukarı Git ▲


3. Üretimi kendiniz mi yapıyorsunuz? 


Evet. Eko Tişört üretimi için kurduğumuz sınırlı üretim kapasitemizi tam kapasite kullanmak öncelikli hedefimizdir. Ayrıca sözleşmeli bağlı üreticilerimizin ve tedarikçilerimizin kapasiteleri ile kısa sürelerde yüksek adetlerde baskılı ve baskısız üretim yapabilmekteyiz.Yukarı Git ▲


4. Minimum Sipariş Miktarınız Nedir?


Model,renk ve desen başına minimum 100 adettir. Standartlarımız dışında ki siparişlerinizde, kendi etiketinizle, özel renk veya niteliklerde kumaş isteğinizle yapılacak üretimlerde minimum sipariş 300 adettir.Yukarı Git ▲


5. Kartela Dışı Özel Renk Kumaş Üretiyormusunuz? 


Evet. Minimum 500 adet siparişlerde Pantone den vereceğiniz her rengi üretebiliriz.Yukarı Git ▲


6. Modeller Bölümünde ki Ürünler Dışında Üretim Yapıyormusunuz?


Örme kumaştan mamul fantazi modeller hariç hemen hemen her basic ürünü üretebiliriz. Bizim kalıplarımız dışında isteklerinizde, Sizin vereceğiniz modellerin kalıbı çıkarılarak üretim yapılır. Minimum sipariş 500 adettir.Yukarı Git ▲


7. Sipariş Üzerine Üretimin Aşamaları Nelerdir?


Profesyonel ekibimiz size her konuda açık ve net bilgiler vererek sizi yönlendirecek ve sorunsuz bir üretim gerçekleştirilecektir.


1. Bilgi : Müşteri istediği modeli, kumaş cinsini, rengi, bedenleri, adedi e-maille veya telefonla bildirir.
En iyi yol e-maille bildirmektir. Ayrıca baskı yapılacak yeri, baskı büyüklüğünü ve baskı yapılacak logo veya deseni e-maille göndermelidir.


2. Teklif ve Ön Numune : Yetkili müşteri temsilcimiz istenilen özelliklere göre en uygun fiyat teklifini bildirecektir.
Teklif uygun görüldüğü taktirde dijital baskılı bir adet numune üretilir. Numune bedeli kargo dahil 30 TL’dir. Numune kargo ile gönderilir. Müşteri numune kritiğini yapar ve siparişi onaylarsa sözleşme yapılır. Ve üretim süreci başlar.


3. Üretim: Süreç avans ödemesi ile başlar. Müşteri sipariş tutarının % 50’sini ön ödeme olarak havale veya kredi kartı ile yapar. Orijinal özelliklerde nihai ürün numunesi yapılır. Ve son onay için müşteriye gönderilir. Bu numune ücretsizdir. Müşteri onay verirse seri üretim süreci başlar .


4.Teslim Süresi : Teslim süresi içinde (15-21 gün) teslimat yapılır. Teslim süresi son numune onayından sonra başlar. Kalite kontrolden geçen ürünler paketlenir ve kolilenir.


5. Ödeme ve Sevkiyat: Bakiye ödeme banka havalesi veya kredi kartı ile gerçekleştirilir. Ödeme teyit edildiği zaman koliler kargoya teslim edilir. Hesabı kapatılmayan ürünlerin sevkiyatı yapılmaz.


6. Garanti & İade : Bütün ürünler garantilidir. Baskılı ürünlerde son onay alınarak üretim yapılır. Onaylanmış numunesi gibi olmayan , hatalı ve defolu ürünler koşulsuz yenisi ile değiştirilir. Müşteri acil vb. nedenlerle numune istemediği taktirde üretimi istenilen işler kesinlikle iade alınmaz değiştirilmez. Sorumluluk alıcıya aittir.


7. Sipariş ve İletişim: Sipariş vermek veya merak ettiklerinizi sormak için en iyi yol e-mail göndermektir. woodtshirt@gmail.com Yukarı Git ▲