Blog

Canlı Gibi !!! Original 3D Tshirt

3d

“Original 3D Tshirt” wood-tshirt kalitesi ile şimdi Türkiye’de.
GERÇEK GİBİ…
Özgün tasarımlar, kaliteli tişörtler, mükemmel baskılar…

Perakende satışlar başlamıştır. Her gün yepyeni desenler ve modeller Sizi bekliyor.

Orijinal 3D tişört bir wood-tshirt.com markasıdır. “Orijinal Tasarımlar Dünyası (World Of Original Design)” olarak bir çok tişört projesine imzamızı attık.

Şimdi tasarımcıların özgürce (renk sınırlaması, ebat sınırlaması, adet sınırlaması vb. olmadan ) yapacakları tasarımları bütün dünya ile buluşturmayı hedefliyoruz.
Kendinize güvenen bir tasarımcı iseniz işte fırsat bize ulaşın, kendinizi tanıtın, bize katılın ve kazanın.

Tişört sever bir kullanıcı iseniz güvenilir bir markanın, şaşırtıcı derecede güzel ve farklı tasarımlardan birisi size mutlaka uyacaktır. Size uyan bir tasarım bulamadınızsa bize yazın fikirleriniz bize yol gösterecektir.

Türkiye’nin herhangi bir yerinde bir mağazanız varsa “Orijinal 3D Tişört Yetkili Satıcısı” olabilirsiniz. Yetkili satıcı olmak istiyorsanız kendinizi tanıtan detaylı bir email gönderin. Bize katılın Siz de kazanın.
Yurtdışı satışlar için lütfen bilgi isteyin.

İnternette satış yapan bir siteniz var ve güvenilir bir üretici ve satış yapacak yeni ve farklı ürünler arıyorsanız sizi de bekliyoruz. Genişleyen ürün çeşidi ve dinamik üretim yapısı ile bu gücü paylaşmaya hazırız.

“Orijinal Tasarımlar Dünyası” nın yeniliğe ve paylaşmaya açık gücünü keşfetmek için Sizi de bekliyoruz…

Bütün ÜRÜN TASARIMLARI ve resimleri ORİJİNAL ve TESCİLLİDİR. İZİNSİZ KULLANILAMAZ: Aksi durumda HUKUKİ YAPTIRIMLARLA karşılacağınızı ihtaren bildiririz.